Home Elite vrouwen

Elite vrouwen

cat Elite Vrouwen Start: 13.30 uur Zondag 13 januari 2019
rugnr voornaam tussenvoegsel achternaam M/V woonplaats vereniging categorie
1 Lucinda Brand V ROTTERDAM DRC de Mol Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
2 Lindy van Anrooij V KAPELLE Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
3 Inez Beijer V Driel AR en TV de Adelaar Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
4 Denise Betsema V DEN BURG TEXEL HR en TC D.O.K. Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
5 Sophie de Boer V AMSTERDAM WV Breda Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
6 Eva van den Born V Naaldwijk Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
7 Lisanne Bouwmeester V APELDOORN Vv GIANT dt Benelux Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
8 Bianca Broosus V Anna Jacobapolder RSC de Zuidwesthoek Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
9 Elleke Claessen V AMSTERDAM ARC Ulysses Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
10 Rebecca Cornelisse V Uithoorn Uithoornse WTC Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
11 Annet Eendhuizen V HENGELO OV RTV Oldenzaalse WCL Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
12 Irene Gerritsen V Arnhem TWC ’t Verzetje Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
13 Veerle Goossens V BAKEL WV de Jonge Renner Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
14 Cynthia van der Ham V GOUDA GRTC Excelsior Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
15 Rienke ten Have V Harreveld TWV De Peddelaars Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
16 Bianca van den Hoek V BUSSUM MBC ‘Midden Nederland’ Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
17 Geerte Hoeke V Soest WV de Jonge Renner Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
18 Lotte Jacobs V Nijmegen R en TC Groenewoud Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
19 Maud Kaptheijns V Bergeijk TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
20 Lotte Koopmans V NIJMEGEN MTB Licht Verzet Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
21 Laura Krans V DE WILP De Noordelijke ATB-club Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
22 Marianne van Leeuwen V Amsterdam ARC Ulysses Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
23 Judith van Maanen V AMSTERDAM WTC de Amstel Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
24 Mascha Mulder V RIDDERKERK Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
25 Tessa Neefjes V Wervershoof RTV de Bollenstreek Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
26 Monique van de Ree V Etten-Leur WV de Jonge Renner Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
27 Marielle Rockland V Nijmegen TWC de Kempen Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
28 Pauliena Rooijakkers V ASTEN-HEUSDEN WV Schijndel Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
29 Daniƫlle Sluijter V RIJSWIJK ZH Westland Wil Vooruit Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
30 Joyce Timmerman V Nijverdal Cycle Club 75 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
31 Marianne Vos V Babyloniƫnbroek Team Brabant 2000 Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
32 Jet Wildeman V Nijmegen WV de Jonge Renner Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
33 Lizzy Witlox V EINDHOVEN TWC Tempo Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen
34 Annemarie Worst V Nunspeet AR en TV de Adelaar Elite-Vrouwen/Amateur-Vrouwen